خانه / اخبار / تعرض ۱۲۹ شهرک نشین صهیونیست به قبله گاه نخست

تعرض ۱۲۹ شهرک نشین صهیونیست به قبله گاه نخست

تعرض ۱۲۹ شهرک نشین صهیونیست به قبله گاه نخست

منابع فلسطین گزارش داده اند که ده­ها شهرک نشین صهیونیست صبح امروز به مسجد مبارک الاقصی تعرض کردند.

منابع فلسطین گزارش داده اند که ده­ها شهرک نشین صهیونیست صبح امروز به مسجد مبارک الاقصی تعرض کردند.

به نقل از رسانه های فلسطینی از قدس، ۱۲۹ شهرک نشین یهود تحت حراست نیروهای رژیم تروریستی اسرائیل از باب “المغاربه” وارد مسجد الاقصی شده و در بخش های مختلف آن گشت وگذار کردند.

گفتنی است که در ماه گذشته ۱۷۱۵ صهیونیست از جمله ۲۴۶ مامور پولیس رژیم تروریستی اسرائیل با لباس غیر نظامی به این مکان مقدس یورش بردند.

در همین حال رسانه های فلسطینی گزارش داده اند که نیروهای رژیم تروریستی اسرائیل صبح امروز به شهرهای نابلس، جنین، دورا و قدس یورش برده و ۱۲ فلسطینی را بازداشت و چندین موتر را مصادره کردند.

این درحالیست که از آغاز انتفاضه قدس تاکنون هر روز نیروهای صهیونیستی به بخش های مختلف کرانه باختری و بیت المقدس یورش می برند و دست به بازداشت فلسطینیان می زنند که آمار های رسمی حاکی از ۷ هزار فلسطینی در زندانهای رژیم تروریستی اسرائیل است که ۳۰۰ کودک نیز شامیل  این زندانیان می باشند.

از سوی هم طبق یک خبر دیگر از فلسطین رژیم صهیونیستی امروز از ورود یک هیات اروپایی به نوار غزه جلوگیری کرده است.

منابع فلسطینی گزارش داده اند، که این هیات متشکل از شماری از نمایندگان احزاب و کشورهای مختلف اروپایی بودند، که به منظوراطلاع از حجم ویرانی ها و خسارت های وارد شده به نوار غزه از این منطقه بازدید کنند، اما نظامیان صهیونیستی برای آنها اجازه ورود به نوار غزه را ندادند.

درباره صفی الله صادق

دوباره امتحان کنید!

ویژه برنامه | بررسی رویداد خونین مسجد جوادیه هرات

مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *