خانه / اخبار / ادامه نقض آتش بس در سوریه توسط رژیم اسد- در تازه ترین حملات این رژیم ۱۲۰ غیرنظامی در دمشق کشته و زخمی شدند

ادامه نقض آتش بس در سوریه توسط رژیم اسد- در تازه ترین حملات این رژیم ۱۲۰ غیرنظامی در دمشق کشته و زخمی شدند

ادامه نقض آتش بس در سوریه توسط رژیم اسد- در تازه ترین حملات این رژیم  ۱۲۰ غیرنظامی در دمشق کشته و زخمی شدند

مسوولان دفاعی مدنی در سوریه می گویند که در پی حملات موشکی رژیم اسد به منطقه تشرین دمشق پایتخت سوریه ۲۰ غیرنظامی کشته و ۱۰۰ تن دیگر مجروح شدند.


مسوولان دفاعی مدنی در سوریه می گویند که در پی حملات موشکی رژیم اسد به منطقه تشرین دمشق پایتخت سوریه ۲۰ غیرنظامی کشته و ۱۰۰ تن دیگر مجروح شدند.

خالد شریف، از مسئولین دفاع مدنی بخش شرقی دمشق، گفته است که در پی پرتاب ۲۰ فروند موشک توسط رژیم اسد به منطقه تشرین سوریه که در کنترل مخالفان این رژیم قرار دارد؛ علاوه بر جان باختن ۲۰ و زخمی شدند ۱۰۰ تن دیگر ده ها خانه تخریب شده  و شماری از افراد هنوز از زیر مخروبه های ها بیرون آورده نشده اند.

این درحالیست که امروز دور چهارم مذاکرات با رژیم اسد در ژنو امروز  با سرپرستی سازمان ملل بر گزار شد، سازمان ملل‌متحد اعلام کرده است که مذاکرات، بر قطعنامه  شورای امنیت تکیه می‌کند، که اجرای گفتگوها در مورد انتقال سیاسی در سوریه را در بر  می گیرد.

درهمین حال سالم المسلط، سخنگوی مخالفان رژیم اسد در اظهاراتی در جمع خبرنگار پیش از آغاز دور چهارم نشست سوریه در ژنو گفته است که نباید این نشست همانند نشست های قبلی بی نتیجه باشد، و باید  مذاکرات مستقیم با هیات فرستاده شده رژیم اسد در این نشست صورت بگیرد.

درباره صفی الله صادق

دوباره امتحان کنید!

ویژه برنامه | بررسی رویداد خونین مسجد جوادیه هرات

مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *